Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Warszawski Tydzień Międzypokoleniowy - międzypokoleniowe treningi pamięci 25 i 30 kwietnia

Warszawski Tydzień Międzypokoleniowy - międzypokoleniowe treningi pamięci 25 i 30 kwietnia

trzy zdjęcia prezentujące osoby w rożnym wieku - po prawej seniorkę i młodą dziewczynę, w środku seniora z lupą i po prawej wysokiego mężczyznę z kobietą w średnim wieku z ciastem.

Zbliża się 29 kwietnia – Dzień Solidarności Międzypokoleniowej!
Z tej okazji serdecznie zapraszamy na 4. Edycję Warszawskiego Tygodnia Międzypokoleniowego!
To wyjątkowa kampania, która łączy wszystkich, dla których ważna jest idea wspierania integracji międzypokoleniowej i walki z dyskryminacją z powodu wieku.
W myśl hasła tegorocznego Tygodnia Międzypokoleniowego – KAŻDY WIEK MOŻE BYĆ ZŁOTY – pragniemy pokazać, że Warszawa jest miastem otwartym na różnice, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może realizować swoje pasje. 
W Domu Otwartym czekają nas dwa międzypokoleniowe treningi pamięci! Stworzą one możliwość stymulowania umiejętności pamięciowych oraz nawiązywania nowych znajomości. Podczas spotkań będziemy prowadzić różnorodne ćwiczenia, które wspierają utrzymanie sprawności umysłowej oraz rozwijają kluczowe narzędzie naszych umysłów – pamięć. Nasze spotkania będą okazją do ciekawych rozmów, wspólnych wyzwań i radości z osiąganych postępów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aktywnościach. Do zobaczenia na spotkaniach!