Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Siła Równości - spotkanie autorskie z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek 10 maja

Siła Równości - spotkanie autorskie z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek 10 maja

10 maja czeka nas kolejne wydarzenie z cyklu "Siła Równości" - o rozwoju i kulturze Osób z Niepełnosprawnościami – spotkanie autorskie z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek ANGIsteps poświęcone jej najnowszej książce “Po drugiej stronie szczytu”.
 
“Po drugiej stronie szczytu” to bardzo osobista opowieść nie tylko o pokonywaniu szczytów, ale przede wszystkim o wewnętrznej sile, która pozwala iść do przodu, kiedy okoliczności nie zawsze są sprzyjające. Autorka opisuje swoją drogę do znalezienia i budowania zaufania do siebie, proces odkrywania pasji oraz poszukiwania pewności siebie. „Byłam zmęczona byciem silną” – mówi Angelika i poprzez swoją książkę stara się przypomnieć nam o sile znalezionej w bezsilności oraz odwadze odszukanej w lęku.
 
Angelika-Chrapkiewicz-Gądek to zakopianka, autorka dwóch książek – "Zdobądź swój szczyt" i "Po drugiej stronie szczytu". Miłośniczka górskich wędrówek, przyrody, podróży, jak również podwodnego świata. Choć od 3 roku życia zmaga się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni i porusza się na wózku, nie przeszkodziło jej to w realizacji górskich marzeń. Zdobyła między innymi Kilimandżaro, Rysy czy Gerlach i Mnicha – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością, wraz z niezwykłym zespołem.
 
Występuje jako prelegentka inspirując niezliczonych odbiorców do odważnego działania i poszukiwania codziennych przygód. Diagnoza lekarska nie powstrzymała jej przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń i przesuwaniem granic niemożliwego. Organizatorka projektów podróżniczych, w ramach których dotarła między innymi do Afryki, czy Azji. Ponadto Angelika jest finalistką I Wyborów Miss Polski na Wózku oraz uczestniczka wielu projektów burzących stereotypy i bariery społeczne.
 
Serdecznie zapraszamy!